Світле кіно мандрує Києвом

У другій декаді листопада проекти «Світле кіно мандрує бібліотеками» та «Світле кіно мандрує містом» продовжували свій активний розвиток та розповсюдження світлого, морального кіно столицею України. Фільми переможці та призери Міжнародного кінофестивалю «Світло» переглянули як дорослі глядачі, так і школярі.

Покази фільмів відбулися у бібліотеках імені Остапа Вишні та О. Кошового у Печерському районі Києва, Центральній районній бібліотеці Дніпровського району імені Павла Усенка та у Літературно-меморіальному музеї Максима Рильського, що розташований у Голосієві.

Організаторами показів виступили Спілка християнських письменників України на чолі з ії головою, Костянтином Шаповаловим, та Комітет з культури, моралі, духовності, збереження культурної спадщини, туризму та рекреації Громадської ради при Київський міській державній адміністрації у особі ії голови – Лариси Котлякової.

20191115 104347

Глядачі були вдячні за можливість побачити таке гарне, надихаюче кіно та бурхливо співчували і переживали разом з героями кінофільмів. Мультфільми, що викривали такі проблеми людей, як жадібність, самотність, відсутність любові до ближнього надзвичайно сподобалися дітям.

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.