Результати Всеукраїнського заочного християнського літературного конкурсу сатири та гумору "Дядьку ... Дядьку ... Дайте 10 копійок"

30 листопада було оголошено переможця та лауреатів Всеукраїнського заочного християнського літературного конкурсу сатири та гумору «Дядьку ... Дядьку ... Дайте 10 копійок»

Нагороди та дипломи були вручені під час святкування 20-ї річниці київської церкви «Ранкова Зірка». Незважаючи на нерозуміння і подив деяких членів СХПУ відносного оголошеної теми конкурсу, нагорода знайшла свого переможця. Їм став представник Спілки у Сполучених Штатах Америки Володимир Слонопас, який зміг дуже влучно передати ідею конкурсу у своєму творі «Театр життя».

IMG 7948

Отож:

Переможець конкурсу - Слонопас Володимир Іванович (США)

1

 

Лауреатами стали представники київського осередку та області:

Максименко Ольга Василівна

2

 

Михайлюк Михайло Минович

3

 

Бондарчук Віталій Миколайович

4

 

Особливу Відзнаку голови Спілки одержала представник Львівського осередку СХПУ Оксана Карнага-Легуцька за вірш «Не каркай, старче».

5

Вітаємо переможців і віримо, що своїм літературним даром, дотепним словом, вони роблять вклад у служіння нашому суспільству, торкаючись багатьох струн людської душі. викриваючи хибне, гниле, непотрібне, гріховне, чим слугують у розбудові Царства Божого на нашій землі.

Твори переможців будуть опубліковані на сайті СХПУ згодом.

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.