Світле кіно продовжує мандрувати бібліотеками та навчальними закладами Києва

5 та 11 лютого відбулися покази фільмів переможців та призерів Міжнародного кінофестивалю "Світло" для учнів шкіл Дніпровського району м. Києва в бібліотеках ім. П. Усенка, ім. О.Олеся та у транспортно-економічному коледжі Голосієвського району столиці. Показ відбувся за сприяння Голови комітету з духовності, моралі, культури, охорони культурної спадщини, туризму та рекреації Громадської ради при Київській міській державній адміністрації Лариси Котлякової та Спілки християнських письменників України.

20200211 154654

Наприкінці минулого року, Спілка була відзначена Почесною грамотою Київського міського голови Віталія Кличка "За значний внесок у розвиток національної культури та мистецтва, вагомі творчі здобутки та активну громадсько-просвітницьку діяльність". Нагородження відбувалося за поданням Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації і цю нагороду СХПУ здобула серед близько 200 громадських організацій, які ведуть активну роботу не тільки у місті, але й по всій країні.

Глядачі нещодавніх показів залишилися задоволені фільмами та бурливо висловлювали свої позитивні емоції та враження про них.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.