Незабаром у Каневі художня виставка "Кримська сюїта"

З 9 вересня до 9 жовтня у Каневі, що на Черкащині,  у музеї народного декоративного мистецтва пройде виставка живопису відомих сучасних українських художників Костянтина та Світлани Шаповалових «Кримська сюїта». Канів – сьоме місто в Україні, яке прийматиме цю виставку.

Глядачі зможуть переглянути роботи, на яких зображені захоплюючи види нашого Криму: море, прибережні скелі, гори, вулички та провулки Кримських міст та селищ, таких як Ялта, Гурзуф, Балаклава, Новий Світ..

kaniv

Нагадаємо, що «Кримська сюїта» – проект всеукраїнського масштабу, реалізується за інформаційної підтримки Міністерства культури України і має не тільки культурне значення, але й патріотичне. Своїми творами, на яких зображені різноманітні та різнобарвні кримські пейзажі, близькі багатьом затишні куточки невеличких кримських містечок, чорноморські краєвиди, митці стверджують, що Крим – це українська земля.

Виставка пройде за адресою: м.Канів, вул.Небесної сотні, 64, Музей народного декоративного мистецтва, Шевченківський національний заповідник.

Час відкриття виставки - 13.00.

Запрошуємо жителів Канева та гостей міста, відвідати виставку «Кримська сюїта» та насолодитися не тільки чудовими краєвидами українського Криму, але й витворами справжнього мистецтва!

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.