Художня виставка «Кримська сюїта» у Центральному Будинку офіцерів

З 7 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року у Центральному Будинку офіцерів пройде виставка художніх робіт "Кримська сюїта" пасторів церкви "Ранкова Зірка", очільників СХПУ, відомих київських художників Костянтина та Світлани Шаповалових.

Центральний Будинок офіцерів – це вже восьмий майданчик, який приймає у своїх залах цю виставку. До цього вона з успіхом експонувалася у Чернігівському, Черкаському, Хмельницькому, Вінницькому, Кропивницькому обласних художніх музеях, у Канівському Музеї народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника та Національному музеї літератури України.

afisha

Виставку «Кримська сюїта», яка є Всеукраїнським проектом, інформаційно підтримало Міністерство культури України, тому що вона має як естетичну, так і патріотичну цінність, нагадуючи всім, що Крим - це українська земля.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

Офіційне відкриття відбудеться 7 грудня о 14.00 за адресою: м.Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1 (вхід з двору).

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.