Меценатство у культурі: тема засідання громадських рад КМДА та Комітету Верховної ради України

22 грудня відбулося спільне засідання Громадських рад при КМДА та при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему «Розвиток культури меценатства в Україні».

Засідання проходило на виконання резолюції форуму «Роль меценатства у розвитку культури», який пройшов 27.02.2020 р. у Колонній залі КМДА за ініціативи ВГО «Спілка християнських письменників України» та мав на меті створити всеукраїнську платформу для обговорення та визначення дієвих шляхів впливу на розвиток культури меценатства в Україні.

photo 2020-12-26 18-59-41

Серед учасників засідання були керівники закладів культури, експерти, культурні діячі, представники міської влади.

З привітальним словом до учасників заходу звернулися директор Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Нікоряк, голова Громадської ради при КМДА Богдан Назаренко та голова Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Богдан Кожушко.

Учасники зустрічі наголошували на актуальності та важливості порушеної теми. Вони обговорювали пропозиції до закону, який створив би сприятливі правові умови для меценатів, та пропозиції щодо подальшої взаємодії у цьому напрямку.

Голова СХПУ Костянтин Шаповалов під час обговорення зазначив, що, насамперед, треба піднімати рівень культури в українському суспільстві, а для цього повинна бути підтримка культури з боку держави.

Підводячи підсумки, модератор засідання Лариса Котлякова, голова Комітету з культури ГР при КМДА, подякувала всім учасникам і підкреслила, що це засідання є суттєвим кроком на шляху прийняття закону про меценатство у сфері культури.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.