Підсумки благодійного аукціону живопису "Київський арт-вернісаж"

14 червня в офісі Громадянської платформи «Люди допомагають людям» відбулося підведення підсумків благодійного аукціону живопису «Київський арт-вернісаж», що пройшов у Національному музеї літератури України 24 травня.

Ініціаторами аукціону виступили Комітет з питань культури, моралі та духовності Громадської ради при Міністерстві оборони України та Спілка християнських письменників України, які очолює професійний художник, пастор церкви «Ранкова Зірка» Костянтин Шаповалов, який вручив цього дня чотирьом сім'ям загиблих учасників АТО грошову допомогу з коштів, виручених на аукціоні.
Наталія Флюх, менеджер платформи «Люди допомагають людям», представила вдів загиблих учасників АТО, які найбільше потребують уваги та надала їм слово для подяки організаторам проекту.

1

Ольга Богомолець, засновниця платформи «Люди допомагають людям», відома громадська діячка, медик і науковець, подякувала організаторам аукціону за небайдужість та матеріальну і духовну підтримку людей, які втратили своїх близьких. Вона зазначила, що платформа – це інформаційний майданчик, який забезпечує контактування меценатів і благодійників безпосередньо з людьми, які потребують підтримки у складних життєвих обставинах, є абсолютно прозорою і запобігає можливості нецільового використання коштів.

Костянтин Шаповалов розповів про історію заснування аукціону, в основі якої, зазначив він, було бажання керуватися Словом Божим, яке говорить, що кожна людина має допомагати сиротам, вдовам і прибульцям.

Шостий аукціон, що пройшов у цьому році, був найбільш успішним. На ньому було продано понад сотню картин та зібрано найбільшу суму благодійної допомоги за період проведення аукціону, починаючи з 2016 року. Частина виручених на аукціоні коштів була також передана в будинок для сиріт міста Одеса.

Дякуємо всім, хто приймав участь у важливій для суспільства спільній справі і сподіваємось, що благодійність і меценатство активно розвиватимуться в Україні.

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.