СХПУ взяла участь у засіданні, присвяченому роботі над законом України про меценатство у сфері культури

З 2020 року за ініціативи ВГО «Спілка християнських письменників України» проводяться заходи, присвяченні формуванню культури меценатства в Україні та розробленню законодавчої бази для закону про меценатство у сфері культури.

Так, 23 червня, СХПУ взяла участь у засіданні першої робочої групи, яка працюватиме над формуванням нормативно-правової бази, спрямованої на підтримку, розвиток меценатства та регулювання меценатської допомоги у сфері культури через внесення змін до положень деяких законів України, а саме «Про благодійну діяльність та благодійні організації», «Про культуру» та «Про рекламу».

photo 2021-06-24 23-17-04

Засідання відбулося у «Центрі публічних комунікацій». В ньому взяли участь представники громадських рад при Київській міській державній адміністрації (КМДА), Комітеті Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, представники провідних закладів культури України, Українського культурного фонду, громадські діячі, юристи.

Було озвучено багато слушних пропозицій, над якими працюватимуть юристи та члени робочої групи задля того, щоб система залучення фінансових та інших ресурсів для суб'єктів діяльності у сфері культури в повній мірі відповідала запитам суспільства і стимулювала розвиток меценатства в Україні.

Учасники цієї ініціативи планують і в подальшому проводити подібні робочі зустрічі та надавати свої напрацювання до Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.