СХПУ отримала від КМДА нагороду за проект "Світле кіно мандрує містом"

15 вересня 2021 р. на оглядовому майданчику за Аркою дружби народів пройшла церемонія нагородження громадських організацій, які були визнані найбільш успішними у реалізації своїх проектів, спрямованих на вирішення питань місцевого значення.

Захід відбувся за участі керівництва міста у рамках проведення ярмарку проектів громадських організацій «ТОП-100», ініційованого Київською міською державною адміністрацією з нагоди відзначення Міжнародного дня демократії.

ВГО «Спілка християнських письменників України» стала одним із «ТОП-100» за проект «Світле кіно мандрує містом», який реалізувався за підтримки Київської мерії.

01

Заступник Київського міського голови Марина Хонда, яка і вручала нагороди переможцям, відзначила, що в місті зареєстровано біля 16 000 громадських організацій, але тільки біля 300 з них, які і брали участь у ярмарку, ведуть реальну роботу.

Мер міста Віталій Кличко, який звернувся до присутніх з привітальним словом, підкреслив, що саме від свідомих громадян залежить успіх громадянського руху і становлення свідомого громадянського суспільства. Він щиро подякував переможців за щоденну системну роботу з налагодження партнерських відносин влади та громади та побажав невичерпної творчої енергії, наснаги і оптимізму у втілення всіх задумів та ініціатив, спрямованих на розбудову суспільства.

 

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.