Відбірковий тур літературного конкурсу "COVID – наше все"!

19 вересня у Київському осередку Спілки християнських письменників України відбувся відбірковий тур Всеукраїнського християнського літературного конкурсу "COVID – наше все"!

Християнські поети та письменники з Києва та Київщини знайомили журі та присутніх з плодами своєї творчості та боролися за право вийти у фінал конкурсу.

Відкрив конкурс Голова Спілки Костянтин Шаповалов.

«COVID став справжнім випробуванням віри для багатьох християнських церков і деномінацій, - сказав він, - і тому СХПУ не могла пройти осторонь цієї теми. Спілка намагається йти у фарватері запитів народу і відповідати на ті страхи, що панують у суспільстві та всьому світі. Нажаль, ці страхи панують і серед християн», - додав Костянтин Андрійович.

100

Член журі Лариса Котлякова, оголошуючи переможців, відмітила високий рівень робіт, представлених на конкурс. Переважно – це були роботи у номінації «Поезія».

Дипломи лауреатів відбіркового туру у номінації «Поезія» отримали:

Курбатова Галина

Максименко Ольга

Переможцем відбіркового туру стала Надія Бойко.

До фіналу також вийшла Тамара Листовнича у номінації «Мала проза».

Вітаємо переможців і бажаємо їм перемоги у фіналі конкурсу, а всім учасникам конкурсу нових творчих успіхів та плідної літературної діяльності!

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.