Відомий журналіст Олег Гавриш став гостем Київського осередку

gavrish oleg26–го грудня 2012 року на зборах Київського осередку СХПУ побував Олег Гавриш – журналіст, суспільний діяч, спеціальний кореспондент газети «Коммерсант».

«Слава Богу, коли творчі люди служать Йому та прославляють Того, хто  створив творчість», - сказав  журналіст на початку бесіди. Будучи православним християнином та людиною небайдужою до України, він відгукується на проблеми суспільства шляхом слова, журналістського слова.  

 

З членами СХПУ та молодими авторами-публіцистами гість спілкувався про фундаментальні засади професії, як у час постмодернізму писати про мораль, християнські цінності, як бути цікавим читачеві.  Відповіддю для успіху публіцистичної роботи, на думку Олега Гавриша, є правдивість та гострота піднятої теми. Також, і це дуже важливо, потрібно не забути спуститися з неба на землю і спілкуватися з читачем саме його мовою -  зрозуміло, чесно, відкрито.

 Не оминув журналіст і питання взаємодії християнських конфесій в Україні, яка на сьогоднішній день майже повністю відсутня. Олег Гавриш  висловив думку, що сьогодні час не сперечатися, не тикати один одного носом у певні  розбіжності. Потрібно об'єднуватися заради єдиної мети - служіння народу України: «Ми говоримо про корпоративні речі, а країна гине…Сподіватися на владу безглуздо, треба брати ситуацію в свої руки».  

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.