Смертельні обійми маркетингу

Олег Ільїн,
Лауреат Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Дніпропетровськ

Центральною вулицею великого міста йде звичайний собі перехожий, таких багато. Людина серед людей у щоденному потоці городян. Та, чомусь, він привертає увагу високого ставного молодика в елегантному чорному пальті з папкою під пахвою. Той чемно вітається з перехожим і питає його про бажання й можливість взяти участь у соціологічному опитуванні про ставлення до самогубства. Перехожий, радше з цікавості, погоджується на розмову.

– Скажіть, – починає чемний промоутер, – Ви можете вдатись до самогубства?

– В крайньому випадку, – чується придушена відповідь. – В моєму житті має настати остаточна безвихідь…

Читати далі...

Смертельний словотвір

Алла Мегель,
Лауреат Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Біла церква

 

"Сказав ‑ і сталося!" ‑ це не про нас, це ‑ про Бога. Він говорив ‑ і змінювався світ, та що там просто світ, ‑ виникали нові світи, нові життя, нові істоти. Бог творив словом. І нас наділив даром творчості. Та ми чомусь вирішили, що творити ‑ це щось винаходити, майструвати, складати, писати, малювати. І геть забули про те, що кожнісінький день, кожну хвилину й секунду ми, створені за образом і подобою нашого Творця, щось мимохіть створюємо. Як? Так, як і Він. Словом.

Уперше я задумався над словотворенням, ‑ розповідає мій давній приятель, ‑ коли діти ще були малі. Якось старшенький побився у піску з сусідським хлопчаком, новеньким. Галас, крик! Вискакую надвір з одного боку, сусідська мама ‑ з другого. Я кричу своєму: "Ідіоте, придурку! Навіщо ти б’єш малого?!" І чую, сусідка каже своєму: "Синку, як ти ‑ майбутній дипломат ‑ можеш вирішувати конфлікти кулаками?" Люди ростять дипломата, ‑ подумав тоді, ‑ а я кого?

Читати далі...

Залишається тільки любов

Світлана Тимошенко,
Переможець Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Київ
 
Все минет, остается лишь только любовь,
Все минет, но не Бог, не любовь.
Все – вода, не надейтесь на воду, друзья.
Все – вода, но ждет пристань родная меня.
Г. Сковорода 

Читати далі...

aliance

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.