Залишається тільки любов

Світлана Тимошенко,
Переможець Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Київ
 
Все минет, остается лишь только любовь,
Все минет, но не Бог, не любовь.
Все – вода, не надейтесь на воду, друзья.
Все – вода, но ждет пристань родная меня.
Г. Сковорода 

Читати далі...

Смертельні обійми маркетингу

Олег Ільїн,
Лауреат Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Дніпропетровськ

Центральною вулицею великого міста йде звичайний собі перехожий, таких багато. Людина серед людей у щоденному потоці городян. Та, чомусь, він привертає увагу високого ставного молодика в елегантному чорному пальті з папкою під пахвою. Той чемно вітається з перехожим і питає його про бажання й можливість взяти участь у соціологічному опитуванні про ставлення до самогубства. Перехожий, радше з цікавості, погоджується на розмову.

– Скажіть, – починає чемний промоутер, – Ви можете вдатись до самогубства?

– В крайньому випадку, – чується придушена відповідь. – В моєму житті має настати остаточна безвихідь…

Читати далі...

Смертельний словотвір

Алла Мегель,
Лауреат Всеукраїнського заочного конкурсу християнської публіцистики,
м. Біла церква

 

"Сказав ‑ і сталося!" ‑ це не про нас, це ‑ про Бога. Він говорив ‑ і змінювався світ, та що там просто світ, ‑ виникали нові світи, нові життя, нові істоти. Бог творив словом. І нас наділив даром творчості. Та ми чомусь вирішили, що творити ‑ це щось винаходити, майструвати, складати, писати, малювати. І геть забули про те, що кожнісінький день, кожну хвилину й секунду ми, створені за образом і подобою нашого Творця, щось мимохіть створюємо. Як? Так, як і Він. Словом.

Уперше я задумався над словотворенням, ‑ розповідає мій давній приятель, ‑ коли діти ще були малі. Якось старшенький побився у піску з сусідським хлопчаком, новеньким. Галас, крик! Вискакую надвір з одного боку, сусідська мама ‑ з другого. Я кричу своєму: "Ідіоте, придурку! Навіщо ти б’єш малого?!" І чую, сусідка каже своєму: "Синку, як ти ‑ майбутній дипломат ‑ можеш вирішувати конфлікти кулаками?" Люди ростять дипломата, ‑ подумав тоді, ‑ а я кого?

Читати далі...

aliance

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.