Стали відомі імена переможців першого Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії

fest-poezii final resultУ Києві 6 липня 2013 р. відбувся Фінальний тур Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії, який організувала Спілка християнських письменників України.
Важливим критерієм при оцінюванні робіт, окрім поетичної майстерності, була актуальність, соціальна спрямованість тем і злободенність порушених проблем.

За результатами відбіркових турів, проведених по всій Україні, до фінального конкурсу була представлена поезія кращих християнських поетів у двох номінаціях: «Поети-початківці» і «Поети-професіонали».

Серед поетів-професіоналів у черговий раз підтвердила свою майстерність киянка Олена Несміян, посівши перше місце. Поетеса представила на розгляд журі та публіки надзвичайно виразні й зворушливі роботи: «Притча про серце», «Любов» і «Бутерброд».

Друге і третє місце в даній номінації зайняли Марія Звіришин зі Львова та Олександр Понамарьов із Дніпропетровська.

У номінації «Поети-початківці» перше місце посів киянин Віталій Бондарчук, котрий у 2010 році вже перемагав на Всеукраїнському фестивалі християнської поезії.

Автор зачитав публіці легкі для сприйняття, але глибокі за духовним змістом роботи: «Осел і Слон», «Кріт і Орел», «Лисиця і Мисливець», «Не зійшлися характерами» і «Граната».

Поетесам-початківцям киянкам Тетяні Горчаковій і Маїні Яковлевій дісталися друге і третє місце відповідно.

Приз глядацьких симпатій заслужив поет із Київської області Михайло Михайлюк за вірш «Перешкоди для щастя».

Особливістю фестивалю також стала музична та пісенна частина. Слухачі мали нагоду насолоджуватися піснями відомих вітчизняних авторів, класичними оперними творами, а також авторськими піснями володаря нагороди «Пісня року в сучасному християнстві - 2012» Івана Костенка, який у черговий раз підтвердив свою майстерність.

Члени журі, керівники осередків Спілки християнських письменників України та гості заходу одностайно відзначили, що художня майстерність поетів – членів СХПУ зросла. З кожним роком фестивалі поезії стають не тільки професійнішими, але й більш представницькими. Усе більше учасників із різних регіонів України представляють свої роботи.

«Коли була започаткована Спілка, наша поезія була внутрішньо відомчою. Ми її читали на своїх внутрішніх заходах. Зараз же її рівень зріс настільки, що з нею можна виходити у суспільство. Вона цікава й корисна. Хочу за це подякувати нашим поетам », - зазначила заступник Голови СХПУ Світлана Шаповалова.

Був відзначений рівень професіоналізму, що зріс не тільки серед поетів-професіоналів, але й серед поетів-початківців. У більшості своїй це практично сформовані поети, що мають свій, не схожий на інших, стиль і навіть манеру виконання своїх творів. Це втішає найбільше.

Від наступного фестивалю всі учасники та слухачі з нетерпінням очікують нових цікавих робіт та нових імен.

Інтерв'ю з Головою СХПУ про результати Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії

Інтерв’ю з переможцями та призерами Всеукраїнського фестивалю публіцистичної поезії

IMG 3543

Журі: Тетяна Шабаль (в.о. Голови Київського осередку), Олександр Котляков (заступник Голови СХПУ з адмін. питань), Костянтин Шаповалов (Голова СХПУ)

IMG 3508

Музичне привітання учасників фестивалю 

IMG 3623

Переможці та призери Фестивалю

IMG 3549

Олена Несміян (м.Київ) - переможець у номінації "Поети-професіонали"

IMG 3555

Віталій Бондарчук (м.Київ) - переможець у номінації "Поети-початківці"

IMG 3594

Марія Звіришин (м. Львів) - 2 місце в номінації "Поети-професіонали"

IMG 3615

Михайло Михайлюк (Київська обл.) - приз глядацьких симпатій

IMG 3578

Вручення нагороди Тетяні Горчаковій (м.Київ) - 2 місце в номінації "Поети-початківці"

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.