Результати художньо-публіцистичного конкурсу «Церква у часи соціально-політичних конфліктів»

2 kon pybl smallВсеукраїнський конкурс публіцистичних та художніх робіт «Церква у часи соціально-політичних конфліктів» добіг кінця. Спеціально сформована комісія визначила авторів-переможців, які будуть нагороджені почесними дипломами Спілки християнських письменників України, а самі роботи будуть доступними на сайті СХПУ.

Перше місце у конкурсі посіла кандидатка у члени СХПУ, киянка Олена Сердюк зі статтею «Опасное «дежавю».

Друге місце дісталося Михайлові Козакову за роботу «Помочь нельзя отвергнуть».

Третє місце розділили між собою Світлана Тимошенко «Україно, прийом!» та Олег Ільїн з роботою «Под высочайшим покровительством».

Спілка християнських письменників висловлює щиру подяку усім авторам, що взяли участь у конкурсі, та бажає натхнення у творчості.

Нагадаємо, що конкурс «Церква у часи соціально-політичних конфліктів» було організовано СХПУ з метою виявлення нових талановитих авторів, а також, щоб простимулювати християнських літераторів до написання впливових творів, які б несли читачеві Божественні цінності.

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.