Фестиваль в Одесі

odessaПройшов фінал 2-го Всеукраїнського фестивалю християнської поезії.

21 та 22 травня у стінах Одеського Християнського гуманітарно-економічного університету відбувся 2-й Всеукраїнський фестиваль християнської поезії. Учасники фестивалю мали можливість представляти свої вірші в одній з трьох номінацій: поети-початківці, дитячі поети, поети-професіонали. 

 Переможці: поети-початківці - Віталій Бондарчук (м. Київ); дитячі поети - Олександр Нерез (м. Донецьк); поети-професіонали - Валерій Зленський (м. Одеса) і приз глядацьких симпатій - Тетяна Сокіл (м. Одеса).

Цьогорічний фестиваль був чудово організований і пройшов на високому професійному рівні.

Цьогорічний фестиваль був чудово організований і пройшов на високому професійному рівні. Поети могли почути здорову критику своєї творчості від членів журі, які шанобливо і мудро вказували учасникам на недоліки, даючи поштовх до нових творчих висот. Зростання завжди потрібно кожному поетові для того, щоб бути популярним у читача і актуальним для сьогодення.


Дивували, у хорошому розумінні слова, усі учасники: поети-початківці – щирістю своєї поезії, професіонали – злободенністю тем, а дитячі письменники – жвавістю слова.

ВІДГУКИ:

 

«Я задоволений кількісним і міжрегіональним складом цьогорічного фестивалю. Його географія розширилася. Були поети зі Львова, Дніпропетровська, Криму, Вінниці, Києва », (Голова СХПУ Костянтин Шаповалов).

 

 

«Сьогоднішнє свято визначне у житті нашого міста і у житті всієї України. Радує сама атмосфера, у якій прославляється Бог. На всіх віршах явно позначився духовний досвід поетів »,(Тетяна Сокіл м. Одеса).

 

 

«Якщо Бог дає дар, його треба розвивати. Цей фестиваль дав мені тонус, я побачила у чому мені потрібно зростати. Спасибі журі, у мене з'явився стимул і всередині щось запалало, тому що іноді людина заходить у глухий кут (кому це все потрібно?). Цей фестиваль – стимул для християнських поетів досягати творчих висот », (Учасниця фестивалю).

 

 

«Дуже корисною була критика членів журі, хоча не завжди вона була приємною. Але ми ростемо не тоді коли нас хвалять, а коли ми бачимо помилки. Величезна подяка організаторам фестивалю », (Олександр Нерез м.Донецьк)

 {becssg}OdessaFestival{/becssg}

 


{lofimg src="/images/stories/showcase/panoramaOdessa.jpg" mce_src="/images/stories/showcase/panoramaOdessa.jpg"} 

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.