Відбувся II Всеукраїнський поетичний конкурс-фестиваль Якова Бузинного «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє»

13-14 травня 2016 р. у Львові пройшов II Всеукраїнський поетичний конкурс-фестиваль Якова Бузинного «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє», організований і проведений Львівським осередком СХПУ за підтримки місцевих церков «Агапе» та «Дом Євангелія».

 

На конкурс до Львова з’їхалися фіналісти відбіркових турів місцевих осередків СХПУ у трьох номінаціях: «Вірші для дітей», «Вірші для дорослих» та «Мала проза».

Журі конкурсу, до складу якого увійшли виконавець, композитор, автор більше ніж 1000 текстів, Михайло Золотуха (голова журі), заступник голови СХПУ Світлана Шаповалова, українська письменниця Дара Корній, поетеса, викладач музики, правнучка видатного українського поета Івана Франка, Олеся Франко, голова сектору молоді та спорту Стрийської райдержадміністрації Марія Бардин, було нелегко визначити переможців і кандидатури деяких з них гаряче обговорювали.

Тим не менш переможців було визначено і ними стали:

У номінації «Вірші для дітей» - Максименко Ольга (м. Київ)
У номінації «Вірші для дорослих» - Міцевська Ольга (м. Луцьк)
У номінації «Мала проза» - Гребенюк Віктор (м. Луцьк)

Журі також визначило Лауреатів конкурсу, серед них:

У номінації «Вірші для дітей»:

Данилевська-Милян Мирослава (м. Львів)
Михайлюк Михайло (м. Київ)
Ризванюк Павло (м. Новий Розділ Львівської обл.)

У номінації «Вірші для дорослих»:

Несміян Олена (м. Київ)
Звіришин Марія (м. Стрий Львівської обл.)
Вавринюк Юрій (м. Луцьк)

У номінації «Мала проза»:

Миськів Ліда (м. Стрий)
Свєтогоров Олександр (м. Львів)
Узунов Петро (м. Одеса)

Щиро вітаємо переможців та лауреатів конкурсу і бажаємо подальших творчих успіхів!

Продовження статті після фотографій

Хотілося б відмітити, що господарі та організатори конкурсу зробили для учасників та гостей конкурсу справжнє свято.

Зі вступним словом на початку конкурсу виступили голова Львівського осередку СХПУ Марія Звіришин, пастор церкви «Дім Євангелія» Василь Берлінець, голова СХПУ Костянтин Шаповалов, який передав учасникам конкурсу привітання від Якова Бузинного. Привітав присутніх також почесний гість фестивалю, український прозаїк, поет, драматург, перекладач, автор українських пісень, Богдан Стельмах, який декламував декілька своїх віршів,написаних під впливом такої великої постаті, якою і донині є митрополит Андрій Шептицький.

Впродовж двох днів у залі, де проходив конкурс, лунало не тільки слово, але й музика – саксофон, пісні, вірші у виконанні членів журі та гостей конкурсу.

На другий день фестивалю організатори конкурсу подарували гостям можливість здійснити чотирьохгодинну екскурсію містом Лева, яке вважається містом 100 храмів, а ввечері на всіх чекало урочисте закриття фестивалю, фуршет та вільне спілкування. Члени осередків СХПУ задавали голові Спілки Костянтину Шаповалову та його заступнику, Світлані Шаповаловій, численні запитання, а ті, в свою чергу, ділилися тим баченням, яке вони мають на діяльність Спілки і, зокрема, на те, якими повинні бути християнські літератори та їх твори з тим, щоб вони мали успіх у розповсюдженні християнських цінностей у нашому суспільстві, «чипляли» своєю творчістю, були сіллю для цієї землі.

Керівництво спілки також підкреслило важливість та актуальність цьогорічної теми конкурсу щодо збереження традиційної сім’ї задля збереження християнських цінностей взагалі у нашому суспільстві з огляду на той тиск, що сьогодні чиниться на нашу державу з боку ЛГБТ-спільноти через ЄС та США.

Хотілося б ще раз від щирого серця подякувати Львівському осередку СХПУ, зокрема Марії Звіришин та членам її родини, церквам «Агапе» та «Дім Євангелія», в приміщенні якої і проходив конкурс, за їх працю, гостинність, частування і те свято, що вони подарували учасникам та гостям фестивалю.

Твори-переможці II Всеукраїнського поетичного конкурсу-фестивалю Якова Бузинного «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє»

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.