Відбірковий тур 2 Всеукраїнського фестивалю християнської поезії Київського осередку

kievСтали відомими імена поетів, які представлять Київ на 2-му Всеукраїнському фестивалі християнської поезії. У столиці відбувся відбірковий конкурс християнської поезії серед членів Київської філії Спілки християнських письменників України (СХПУ). За результатами туру журі обрало 10 кращих поетів, які представлять Київ у 2-му Всеукраїнському фестивалі християнської поезії, який пройде у травні в Одесі. 

Відбірковий конкурс пройшов у два тури – 23 і 25 лютого. Творча християнська еліта відкрила захід спільним прославленням Творця і натхненною молитвою. Після цього київські поети перед членами журі і публікою продекламували свою поезію.

На відбіркових турах була представлена найрізноманітніша за змістом і формою поезія: від класики до постмодерну, від лірики до філософських віршів і притч. Судді, оцінюючи кандидатів, давали поради, вносили поправки. Письменники отримали можливість не тільки показати поетичну майстерність у славленні Бога, але й обмінятися духовним і професійним досвідом одне з одним.
На фестивалі були представлені 3 номінації. 

Переможцями номінації "Поети професіонали" стали письменники, які вже мають кілька виданих збірок:
Тетяна Євдокимова (1 місце);
Віталій Селех (2 місце);
Тамара Листовнича (3 місце); 

 

У номінації "Поети-початківці" місця розподілилися таким чином:
Віталій Бондарчук (1 місце);
Людмила Терещенко (2 місце);
Тетяна Горчакова (3 місце). 

 

У номінації "Поети, що пишуть для дітей" перемогу здобули:   
Тетяна Евдокимова (1 місце);
Олексій Полосін (2 місце);
Маіна Яковлєва (3 місце). 

  

Відбіркові тури провів голова СХПУ Костянтин Шаповалов. Він нагадав, що Спілка –  хоча й молода організація (їй лише 3 роки), але вже налічує 70 членів, серед яких голови християнських об'єднань, єпископи і пастори. На сьогоднішній день вже існує 14 філій СХПУ у різних областях України.
Одним із досягнень СХПУ стало підписання договору про співпрацю з партією «Християнсько-демократичний союз». ХДС посприяла оформленню державного замовлення на серію брошур для учнів старших класів та студентів. Матеріали на проблемні соціальні теми напишуть компетентні представники СХПУ. 
Також СХПУ стала засновником номінації «Людина року в українському християнстві», яка цього року буде присуджуватися вже втрете. 

«Сила і перевага цього Союзу в тому, що тут дуже велика присутність серця, мудрості й правди.

Одним з почесних гостей Фестивалю став Ігор Шевчук, член Національної спілки письменників України. Він вперше побував на зборах членів СХПУ і поділився своїми враженнями: «Сила і перевага цього Союзу в тому, що тут дуже велика присутність серця, мудрості й правди. Нехай ці люди, можливо, не завжди втілюють сильні художні образи, але жива присутність Христа і Духа Святого тут просто незрівнянно сильніша, ніж в інших творчих організаціях, де я був. Ними рухає Христос. Вони це знають, цьому радіють і цим живуть».
{becssg}KievFestival{/becssg}
{lofimg src="/images/stories/showcase/panoramaKiev.jpg" mce_src="/images/stories/showcase/panoramaKiev.jpg"} 

 

 

aliance

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.