Відбулось вручення нагороди «Людина року в українському християнстві-2014»

Ростислав Крыжановський12 лютого 2015 р. у приміщенні УНІАН відбулось офіційне оголошення результатів номінації на звання «Людина року в українському християнстві-2014». За результатами щорічного опитування перемогу у номінації було посмертно присуджено Ростиславу Крижановському, Президенту Українського Євангелічного Альянсу, академіку, доктору економічних наук та ректору Християнського гуманітарно-економічного університету.

 

Почесну нагороду голова Спілки християнських письменників України Костянтин Шаповалов вручив дружині академіка Ніні Крижановській. Прес-конференцію з нагоди нагородження також відвідав нинішній проректор Одеського християнського гуманітарно-економічного університету Евген Доманюк, який багато років пропрацював під керівництвом Ростислава Олександровича.

Ростислав Крижановський першим в Україні запровадив систему духовно-світської освіти, серйозно та плідно працював заради об’єднання українських християнських деномінацій, став організатором Українського Евангелічного Альянсу, зробив значний внесок у розвиток національної науки, освіти, культури та інших сфер суспільного життя. Академік загинув 24 липня минулого року, рятуючи життя дитини, що тонула під час шторму.

Нагадаємо, номінацію «Людина року в українському християнстві» було засновано у 2007 році Спілкою християнських письменників України. Згідно з Положенням організації про присудження звання, кандидатом для нагороди може бути людина, яка зробила значний внесок в утвердження християнських цінностей в житті, культурі, свідомості народу України протягом останнього року. Один із критеріїв – вклад людини в розповсюдження та пропаганду святості в українському суспільстві.

IMG 0616

 

IMG 0616

 

IMG 0616

 

IMG 0616

 

IMG 0616

 

IMG 0616

 

IMG 0616

Ростислав Крыжановський 

Ростислав Крижановський

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.