З 13 по 19 вересня у Харкові відбулися покази світлого кіно

З 13 по 19 вересня у Харкові в одному з найстаріших кінотеатрів Західної Європи «Боммер» відбулися покази світлого кіно. За організаційної підтримки Міністерства культури України кінофестиваль «Світло» отримав нову платформу, а глядачі Харкова можливість побачити фільми-переможці міжнародного кінофестивалю. Серед них короткометражні ігрові, документальні стрічки, соціальні ролики, анімація та музичні кліпи. На першому показі з привітальним словом виступила член Ради Спілки християнських письменників України, заступник Голови Громадської ради при Міністерстві культури України Лариса Котлякова:

202

"Мені радісно, що цього року з нагоди Дня українського кіно саме у Харкові - місті, з якого почалася історія українського кінематографу, відбувається показ фільмів Міжнародного кінофестивалю "Світло". Хочеться побажати українським митцям створювати, а глядачам насолоджуватися світлим, добрим, змінюючим людину на краще, тобто справжнім, мистецтвом."

Варто нагадати, що основна мета фестивалю - збирати і показувати світлий, добрий, надихаючий кіноконтент, що не несе у собі насилля та аморальності, а також активно підтримувати українських митців. Протягом року найкращі стрічки подорожують залами Києва та різними містами України.

201

light

artist shapovalov

christ-song

shpu facebook

 

biblioteka

krug-stol2013

krug-stol2014

Головна сторінка | Людина року | Контакти

© Використання будь-яких матеріалів сайту дозволено тільки за умови активного гіперпосилання на джерело. Офіційний сайт Спілки християнських письменників України. 2010-2018 рр.